Zápasy Umbro Jihlava

Umbro Jihlava - SK Máma "B" 6:1

1. kolo

Umbro Jihlava - POLOCHAUSTRALAN "B" 4:3

Po přesvědčivé výhře nad Mámou "B" nás tentokrát čekal rival POLOCHAUSTRALAN "B", s kterým už jsme 2 utkání dříve odehráli. První jsme remizovali 4:4, druhé jsme dokázali vyhrát 3:2. Zápas byl klasicky už dopředu vyhecovaný, jak už to normálně mezi těmito dvěma soupeři bývá. Oba dva týmy se navzájem hodně dobře znají, ví o sobě všechno. Naše sestava se sešla ve složení Ludvík - Dvořák, Simonides, Novotný - Olejník F., Bajgl, Dvořáček, Jelínek. Soupeř také nasadil to nejlepší co měl a mohlo se jít na věc.

Z dřívějších zápasů jsme měli zkušenosti, že proti POLOCHAUSTRALANU neumíme moc hrát první poločasy. Vždy jsme byli dost pod tlakem a poločas jsme pokaždé prohráli o 2 góly. Tento zápas začal úplně ve stejné režii. Než jsme se stačili rozkoukat, už jsme tekli 0:1. V 1. minutě nás hned prostřelil Kašík, takže začátek nebyl zrovna ideální. Klasicky jsme byli tlačeni k naší bráně, my jsme sem tam zahrozili. Soupeř také často hrozil nebezpečně ze standartek, ty jsme nějak pokrývali. Nicméně na naší bránu lítala jedna nebezpečná střela za druhou, bylo v obraně dost rušno. Soupeřovy střely byly hodně přesné, nicméně nás klasicky hodně držel náš brankář. Se štěstím jsme se nějak prokousávali prvním poločasem a dokonce jsme i dokázali vyrovnat. V 16. minutě se z pravé strany z úhlu trefil Filip Dvořáček a bylo srovnáno na 1:1. Nicméně i toto nás nedokázalo natolik nabudit, abychom hru otočili. Soupeř nadále mocně tlačil a odměnou jim byla hodně rychlá branka. Z levé strany brankáře prošel nehlídaně hráč po lajně, posunul míč před bránu na Bartoně a ten neměl problém míč z blízkosti uklidit - 1:2 prohráváme. Nicméně i tento stav by byl s tímto soupeřem dobrý. Prohrávat o poločase o jeden gól s nima se ještě dá. Avšak nám začla vycházet kombinace. Novotný ze středu poslal geniální ulicí do pravého rohu na Dvořáčka, který centroval po zemi do odkrytého prostoru před bránou, kde Filip Olejník těsně před poločasem v 24. minutě neměl problém balon uklidit do prázdné branky. 2:2. Tento stav už vydržel a my s hodně nadějným výsledkem můžeme vstoupit do druhé půle. Výsledkově náš nejlepší první poločas proti POLOCHAUSTRALANU.

Do druhé půle jsme šli s vědomím, že chceme jít pro 3 body. Druhé poločasy máme vždy lepší, obzvlášť proti tomuto soupeři. Vždy jsme dokázali předchozí zápasy s POLOCHAUSTRALANEM otočit nebo vyrovnat ve druhé půli. Soupeř byl klasicky herně lepší v prvním poločase, takže jsme museli hodně zabrat. Druhá půle tedy mohla začít. Hrál se opět dost bojovný fotbal, hra byla vypjatá, soupeř opět dobře hrál. Šance byly na obou stranách, kolem naší brány zase létaly hodně nebezpečné balony. Obrany měly co dělat s útoky. Na straně soupeře hrozil hlavně Bartoň. Pohledná hra se nesla pořád za remízového stavu, než jsme v 42. minutě faulovali relativně daleko od brány. Do zdi se postavili dva naši hráči, hodně rozruchu bylo také před naší bránou ve skrumáži. Gólman nic neviděl. Bartoň se postavil k přímému kopu. Balon poslal po zemi, hráči ve zdi udělali chybu, kdy vyskočili a usnadili průchod balónu. Ten ve skrumáži před bránou doletěl až za bezmocného gólmana Ludvíka. Nadějný stav 3:2 pro POLOCHAUSTRALAN. Po tomto gólu jsme už moc nevěřili v bodový zisk. Soupeř byl celý zápas lepší a když 8 minut před koncem dal vedoucí gól, v našem rozpoložení nebylo moc šancí na to zápas zremizovat či otočit. Nicméně naši zápas nezabalili a tlačili se za vyrovnáním. Tlak se stupňoval, avšak soupeře držel skvěle chytající Červený. Tento zápas chytal nemožné. Nicméně v 47. minutě jsme se dostali k podobné standartce jako soupeř při gólu. Trochu ze strany to akorát bylo. K meruně se postavil Martin Jelínek a zvolil stejnou cestu balonu jako Bartoň při třetím gólu. Poslal balon po zemi pod zdí a skrumáží balón docestoval až do brány! Neskutečná radost z vyrovnání na 3:3. My jsme byli na koni. Nicméně jsme chtěli hlavně nedostat, bod by byl spravedlivý pro oba. Pak se však stalo co asi nikdo nečekal, v poslední minutě, kdy už byli všichni smíření s bodem, se naskytl aut pro Umbro. Nebylo co ztratit, tak jsme se vrhli do vápna. Filip Dvořáček se ujmul vhození balonu do hry a hodil aut na přední tyč, kde si neběhnul výborně Petr Novotný a balon usměrnil v závaru nechytatelně do levé šibenice! Bylo to neskutečné, během posledních čtyř minut jsme dokázali otočit zápas, ve kterém jsme byli horší. Opařený POLOCHAUSTRALAN stihl pak rozehrát, nicméně za tak krátkou dobu již nic nebezpečného nevymyslel a Umbro bralo hodně cenné 3 body po heroickém výkonu na konci zápasu!

Střelci - 16. Dvořáček, 24. Olejník F., 47. Jelínek, 50. Novotný - 1. Kašík, 18. Bartoň, 42. Bartoň

Shrnutí - Dnes hodně těžce vybojované 3 body! Zápasy s tímto soupeřem nikdy nebývají lehké. Všechny byly vždy o gól nebo remíza. Tentokrát jsme byli opět horším týmem, nicméně se nám podařilo v závěru zabrat a vyhrát. První poločas bylo klíčové, že nám soupeř neodskočil a šlo se do kabin za remízového stavu. To nám hrálo do karet, protože druhé půle zvládáme lépe. Po gólu na 3:2 jsme už moc nevěřili, že uhrajeme nějaké body, avšak naší bojovností jsme se prodrali až za důležitým vítězstvím 4:3! Dnes nás také hodně moc podržel náš brankář Honza Ludvík, který měl spoustu práce, hodně jedovatých střel mířilo přímo do brány. Nicméně dokázal si s většinou poradit a přispěl k výhře.

Tabulka - Po dvou kolech jsme s KTM a Interem jediní s plným bodovým ziskem. KTM vede s lepším skórem, my a Inter máme totožné skóre 10:4. Je zatím brzo na to hovořit, že se někdo odtrhne apod., jsou odehraná teprve dvě kola. Nicméně jedno je důležité. Vzali jsme body jednomu z favoritů soutěže POLOCHAUSTRALANU, což se nám může v průběhu soutěže hodit.

Ostatní zápasy

FC Inter Jihlava - SK Máma "B" 5:2 (0:1)

Melbern - 1.FC Ožujsko 4:0 (1:0)

Hostinec U Lípy - Dobrejtým 2:0 (1:0)

KTM - Czervena Zvezda 4:2 (2:1)

International Team - VK Vílanec 6:2 (2:1)

Umbro Jihlava - Dobrejtým 3:5

3. kolo

Umbro Jihlava - KTM 5:5

Po první prohře v sezóně proti Dobrejtým nás čekal asi nejlepší soupeř z osmé ligy. KTM mělo dosud dvě výhry a smolně ztracenou výhru v posledním zápase proti Hostinci u Lípy, kdy ještě ke konci KTM vedlo 4:0, nakonec však bralo pouze bod za remízu 4:4. Takže určitě zklamání. My jsme se zatím střetli pouze jednou, a to minulou sezónu, kdy nám KTM uštědřilo první prohru až v 8. kole výsledkem 3:2, kdy jsme dostali góly v 47. a 50. minutě. Nyní však jsou týmy pozměněné s novými posilami, dal se očekávat úplně jiný fotbal. KTM disponovalo snad kompletní sestavou, zato ta naše byla hodně poslepovaná na poslední chvíli. Z tradičních opor chyběli Dvořáček, Jelínek, Olejník F., Ludvík. Takže dá se říct, že 4 hráči základní sestavy. Na poslední chvíli, opravdu za pětdvanáct byl ještě na soupisku dopsán Filip Koch, který dnes naskočil do prvního utkání. Poprvé také dnes dorazil také nový hráč Tomáš Kliment. Ještě k tomu jsme povolali nestárnoucího Tomáše Oheru, který je v týmu od začátku, ale díky pracovní vytíženosti hraje dnes teprve čtvrté utkání. Do brány musel zaskočit Tomáš Bajgl. Takže hodně improvizovaná sestava hrála ve složení Bajgl - Novotný, Simonides, Dvořák - Kliment, Koch, Ohera. Hodně netradiční kádr.

Začátek zápasu proběhl dle očekávání. Naše improvizovaná sestava, nesehraná, měla problém s kombinací a s napadáním KTM. Soupeř udával tempo hry a nebezpečně hrozil. My jsme se snažili nějak pronikat dopředu, nicméně bez kombinace a s jedním hráčem vepředu se toho vymyslet moc nedá. Pak však jsme nějak zabrali v 7. minutě. Tomáš Kliment se prosmýkl zidanovkou před bránou a Filip Koch se poté po přihrávce mohl radovat ze svého prvního gólu za Umbro hned v prvním zápase. Hodně dobré uvedení nových posil. Pak se hra opět ustálila, než přišla neskutečná smršť KTM. Před naší bránou začalo být nějak hodně rušno a KTM začlo proměňovat. První gól přišel v 15. minutě, kdy Semrád srovnal na 1:1. Čekali jsme, že se dostanem ke slovu my, nicméně přišlo něco, co nikdo nečekal. KTM ihned v další minutě otočilo na 2:1. Byli jsme jako opaření. V další minutě jsme po gólu Hose tekli už 3:1, a aby toho nebylo málo, tak ještě v další minutě jsme prohrávali už 4:1. Takže gólová smršť v 15., 16., 17. a 18. minutě! Byli jsme zralí na ručník. Nikdo nevěděl, co s tímto stavem dělat, KTMku všechno vycházelo. Hráči soupeře byli ihned perfektně naladěni a šli si pro 3 body. Stálo však při soupeři i dost štěstí. Jeden gól do tyče a od zad gólmana do branky, další trefa přímo nechytatelně do šibenice ... prostě vše vycházelo. Chtěli jsme nějak začít hrát, ale nikdo nevěděl, co dělat. Nabízeli jsme ještě soupeři další šance, které naštěstí neproměnil. Až na poslední minutu, kdy bůra završil Semrád a do kabin se šlo za stavu 5:1. Nic jsme dopředu až na ten gól nepředvedli. Vše však vyplývalo z absence našich 4 základních hráčů. Nesehranost byla znát. Nálada o poločase byla - U nás vražedná, u KTM naprosto pohodová. Věděli jsme, že takto to nechat nemůžem, tak jsme si řekli, že prostě není co ztratit, nějak jsme se sklopenou hlavou přežili poločasovou přestávku a mohlo se jít bojovat o zázrak!

Věděli jsme, že KTM často ztrácí zápasy v druhých poločasech či v koncovkách zápasů. Takže šance na nějaký výsledek tu ještě byla. My jsme rozhodně neměli co ztratit za stavu 5:1. KTM napadalo opět, takže spíš než kombinaci jsme volili nakopávané balóny až do brány. Občas jsme kombinovali i po zemi, avšak projít přes presink KTM bylo těžké. Naše taktika nákopů se nějak začala chytat a začali jsme pomalu, ale jistě strhávat zápas na svou stranu, i když jsme dostávali o 4 fíky. V 30. minutě přišel dost důležitý moment, kdy se před bránou v chumlu dokázal svou premiérovou brankou za Umbro uvést Tomáš Kliment. Z psychického hlediska zásadní moment - konečně jsme něco předvedli dopředu. Super, šli jsme pomalu, ale jistě zpátky do zápasu. Hned o dvě minuty bylo ještě lépe, kdy v 32. minutě zleva před bránou dokázal Filip Koch prostřelit gólmana KTM a už to bylo mnohem lépe přijatelnějších 5:3! Najednou nám vše začalo vycházet, byli jsme jako vyměnění. Soupeř také občas hrozil, avšak víceméně nic zásadního. A když už něco přilítlo, tak si s tím Bajgl v bráně poradil. Jeho chvíle však teprve přišla v 43. minutě, kdy jeden z jeho mnoha výkopů na bránu přeletěl celé hřiště a přes gólmana skončil až v bráně! Hodně luxusní gól našeho zaskakujícího brankáře. A hlavně hodně velká chyba gólmana KTM. Už jsme byli pod vrcholem - 5:4! Náš tým byl úplně jako politý živou vodou. Byli jsme vyhecovaní a viděli jsme vidinu nějakých bodů! Totálně odepsaní po prvním poločase, a teď jsme sahali na body, neskutečné. Na to, že jsme chtěli zápas o půlce zabalit, tak tohle opravdu nikdo nečekal. Čas dále utíkal a už to vypadalo, že hra doplyne do konce za stavu 5:4 pro KTM. Nicméně nám se povedlo zápas dotáhnout do šťastného konce, kdy naším důrazem před bránou se míč dostal až ke Kochovi, který v 50. minutě vyrovanal na 5:5 a ve svém prvním utkání se uvedl velmi cenným hattrickem! Neskutečný závěr. Střela sice postrádala razanci, nicméně chumlem projela až mezi nohou a rukou gólmana, hodně velkého smolaře utkání. V zápase se už nic zásadního nestihlo stát a my jsme brali asi nejcennější bod v naší historii! V této sestavě a s tímto poločasovým stavem jsme dokázali nemožné.

Střelci - 7. Koch, 30. Kliment, 32. Koch, 43. Bajgl, 50. Koch - 15. Semrád, 16. Zelený T., 17. Hos, 18. Vyhnanovský, 25. Semrád

Shrnutí - Zápas naprosto dvou odlišných poločasů! V prvním jsme byli totálně na odpis, v druhém jsme předvedli heroický výkon. Zápas ovlivnila dost absence našich 4 klíčových hráčů a nesehranost improvizovaného celku. Začli jsme jakž takž dobře, dokázali jsme dát první gól. Nicméně KTM nás sundalo 4 zásahy ve 4 minutách. Navíc dodalo i pátý gól do poločasu. Umbro se však nesložilo a nějakým způsobem se podařilo zápas vyrovnat. Taktika nakopávaných balónů od brány až před bránu soupeře se vyplatila ... také v této situaci nic jiného nezbývalo. Bod je dnes asi maximum, co jsme dokázali uhrát. Dobře se dnes uvedly obě nové posily, Kliment jedním gólem, a hlavně Koch svým hattrickem! Poděkování patří celému týmu za druhý poločas!

Tabulka - Nyní je čelo dost našlapané, vede Melbern s 9ti body, pak KTM 8 bodů, Inter taky 8, pak Hostinec U Lípy, Umbro a Czervena Zvezda po 7 bodech. Sice jsme až pátí, nicméně při tomto obsazení čela a hlavně ztrátou 2 bodů na čelo je všechno relativně v klidu. Navíc nás teď čeká Ožujsko a Vílanec, kde musíme jednoznačně vyhrát!

Ostatní Zápasy

VK Vílanec - Czervena Zvezda 1:2 (0:1)

FC Inter Jihlava - Dobrejtým 1:1 (1:0)

1. FC Ožujsko - Hostinec U Lípy 0:4 (0:2)

SK Máma 'B' - POLOCHAUSTRALAN 'B' 3:3 (2:3)

Czervena Zvezda - Umbro Jihlava 3:6

Po velmi náročném zápasu proti Melbernu jsme nyní přivítali pro nás neznámého soupeře - Czervenou Zvezdu. Ta byla pouze 3 body za námi, tudíž bylo by pro nás špatné ztratit body. Navíc celá špice ligy je našlapaná a jakékoliv zaváhání ihned trestají ostatní soupeři. Kdo chce myslet na postup, musí bezpodmínečně vyhrávat. Naše sestava byla opět v troskách, ještě pár hodin před zápasem se počítaly absence, kdy jsou mimo - brankář Honza Ludvík - a to už delší dobu kvůli nemoci, Martin Jelínek onemocněl, Filip Olejník má taneční, Tomáš Kliment škola, Tomáš Ohera práce a Michal Simonides. Z momentálně dostupných hráči byl tedy k mání už jen Radek Olejník, který by nás zachránil. Naštěstí měl volno, tudíž přišel pomoci našemu týmu. Na poslední chvíli dorazil i Michal Simonides, tudíž jsme měli dokonce jednoho na střídání. Docela úleva, ještě pár hodin před zápasem to vypadalo, že budeme hrát ve čtyrech. Takže jsme mohli jít do boje se sestavou - Koch - Novotný, Dvořák, Simonides - Olejník R., Dvořáček, Bajgl.

Zápas začal relativně dobře. Snažili jsme se o kombinaci po zemi, docela se dařilo. Nicméně už ve 3. minutě jsme lehce zachybovali. Při střídání jsme nestihli rozebrat pořádně hráče, soupeř hodil aut do hry, kdy se balon dostal až k hostujícímu Škrdlovi, který naší chybu v obraně potrestal a prostřelil blok hráčů po zemi k pravé tyči. Pro gólmana těžko chytatelné, jelikož přes houf těl asi moc neviděl. Navíc byla úplně přesně posazená k tyči. Takže začátek, jako v minulém zápase, kdy jsme také rychle prohrávali 1:0. Byli jsme z gólu docela vedle, mysleli jsme, že soupeř nás bude dost tlačit a bude navyšovat skóre po dobrém začátku. Nicméně úvodní tlak soupeře jsme rychle odrazili a začali jsme diktovat tempo hry. Ta se obrátila v náš prospěch, soupeře jsme moc do kombinace nepouštěli, občas však nějaké to nebezpečí přišlo. Naše šance byly, první se ujala až v 8. minutě, kdy se balon dostal po ose Bajgl - Novotný - Dvořáček až do brány. Filip Dvořáček z bezprostřední blízkosti prostřelil gólmana a vyrovnal na 1:1. Opadl z nás tlak, jelikož jsme dosud neproměňovali šance. Nadále jsme tlačili, měli jsme tutovky, tlačili jsme, avšak výborně chytal gólman hostů. Naše kombinace přinesla ovoce až v 16. minutě, kdy Petr Novotný na pravé lajně podržel obránce na zádech, s balónem došel až do rohu, kdy přes obránce poslal výborný pass před bránu, který Filip Dvořáček excelentním způsobem poslal po zemi doprava a nyní jsme konečně byli tam, kde jsme chtěli být - vedli jsme 2:1. Potřebovali jsme však přidat další góly, protože vést o gól bylo málo. Největším naším problémem byl jednoznačně gólman Mencl. Naše naprosto perfektní tutovky hlavou a další mnohé střely neskutečně vychytával, až to bylo nemožné. 100% šance jsme řešili nejlíp, jak jsme mohli, nicméně balóny, které prostě letěly vždy do prázdné brány, vždy v poslední chvíli nějak vyrazil gólman soupeře. Jeho zásluhou bylo skóre pouze 2:1 pro nás. Nicméně nám se podařilo naštěstí přidat ještě jeden fík, kdy se do šatny v 25. minutě trefil kdo jiný, než Filip Dvořáček a uzavřel svůj Hattrick. Poločas tedy končí stavem 3:1 pro nás. První poločas jsme až na začátek zvládli výborně, kombinace po zemi byla výborná a měli jsme spoustu tutovek.

S vědomím náskoku a dobré hry jsme vstupovali do druhého poločasu. Byli jsme dobře naladění, vše tak nějak vycházelo, dařilo se hodně dopředu, soupeři jsme moc nedovolili. Ten víceméně jen nakopával dlouhé balóny přes celé hřiště, avšak to jsme vždy nějak eliminovali. Druhý poločas tedy mohl začít. Hra začala s Filipem Dvořáčkem na lavičce. Naše hra byla stále v dobrém tempu, avšak potřebovali jsme skórovat a definitivně odskočit. To se podařilo až v 32. minutě kdy se prosadil opět Filip Dvořáček, stav byl 4:1 pro nás. Soupeře jsme opět zasycovali spoustou šancí, hodně jsme také hrozili z rohů a autů. Soupeř nakopával dlouhé balóny. S tímto stavem však začal hrát, kdy před naší bránou začalo být o poznání více rušno, než v prvním poločase. Po naší chybě v obraně se už ve 34. minutě dokázal prosadit Neckář a stáhl skóre na 4:2. Gól přijít nemusel, nicméně při tomto stavu, se to dá překousnout. Avšak soupeře to nabudilo, před naší bránou bylo stále hodně rušno, a to jak ze hry, tak hlavně z rohů. My jsme však také vyvíjeli velký tlak, bylo spoustu dobrých šancí, avšak jsme jich i hodně spálili. V 41. minutě jsme si mohli zase alespoň trochu oddechnout, kdy jsme přidali pátý gól. Dvořáček před bránou při přečíslení poslal balón doleva, kde do prázdné brány uklízel Tomáš Bajgl. Nicméně i toto nebyl definitivní moment naší výhry, za 3 minuty přišlo opět snížení, kdy se po autovém vhazování v závaru před bránou dokázal prosadit podruhé v zápase Škrdla. Čekali jsme, že soupeř do nás čím dál víc půjde, nicméně druhé poločasy zvádáme dobře a nedovolujeme nějaké obraty či něco podobného. Za stavu 5:3 jsme pořád hráli stejně aktivně jako doteď a nedovolovali jsme soupeři nějaký tlak. Občas zahrozil, dal asi 2 tyče, nicméně branky z toho nebyly. Navíc pár minut před koncem jsme házeli aut, který si soupeř rukou srazil do brány. Gól ještě uznán nebyl, ale byla nařízena penalta. K té se postavil Filip Dvořáček a střelou po zemi k pravé tyči přidal svůj pátý gól a navýšil skóre na 6:3. My jsme ještě udělali pár solidních šancí, nicméně nic důležitého se již nestihlo udát a Umbro slaví výhru 6:3 nad Czervenou Zvezdou!

Střelci - 3. Šrdla, 34. Neckář, 44. Škrdla - 8. Dvořáček, 16. Dvořáček, 25. Dvořáček, 32. Dvořáček, 41. Bajgl, 47. Dvořáček

Shrnutí - Zápas byl pro oko diváka dnes velmi líbilý, přinesl spoustu šancí a hodně skvělých zákroků. Nám se kombinačně velmi dařilo a soupeře jsme donutili nakopávat dlouhé balóny od brány. Na začátku jsme sice rychle prohrávali, ovšem toto zaváhání jsme dokázali rychle vymazat. Jen v prvním poločase jsme si vytvořili snad 10 tutovek, z nichž jsme vytěžili 3 góly. Pak jsme se v druhém poločase vždy drželi v odstupu dvou, tří gólů. Důležité bylo, že vždy, kdy jsme dostali gól, jsme vždy rychle našli odpověď. V tomto poločase byl soupeř o poznání aktivnější, avšak dokázali jsme občasný tlak odrazit. Dobrou kombinační hrou jsme dotáhli zápas v poklidu až do vítězného konce. Dnes zahrál dobře celý tým, kombinace po zemi velmi dobrá, chyb bylo málo, a hlavně jsme měli snad 40 střel, z toho snad 20 tutovek. Náš zápas dnes rozhodl 5ti góly Filip Dvořáček, na druhé straně byl nejlepším hráčem brankář Mencl. 6 gólů v jeho síti absolutně neodpovídá tomu, jak dnes zachytal. Byl naprosto fantastický, vyrážel absolutně nemožné a jen díky jeho schopnostem se náš účet zasekl pouze na 6ti brankách!

Tabulka - Držíme stále perfektní druhé místo. Docela nám pomohlo, že body ztratili Hostinec U Lípy, Inter a Czervena Zvezda, protože čelo je dost nabité. Je zcela jisté, že první už nebudem, protože KTM je podle mého vítězem ligy, protože poslední 3 kola má poslední 3 soupeře ligy. Jen naprostá náhoda by způsobila, že KTM nezíská 9 bodů z 9ti. Za náma je však ještě boj, i my jsme ohroženi. Nejvíce šlape na paty Melbern, který má o bod méně. Ostatní jsou pak 3 body za náma. Avšak s těmito soupeři, co mají 14 bodů ještě hrajem, nemůžeme si dovolit zaváhání. Nicméně je to dobře rozjeté na druhé místo v 8. lize!

Melbern - FC Inter Jihlava 5:4 (3:1)

Dobrejtým - KTM 2:4 (2:3)

International Team - Hostinec U Lípy 2:2 (2:1)

POLOCHAUSTRALAN 'B' - 1. FC Ožujsko 7:3 (3:1)

SK Máma 'B' - VK Vílanec 10:1 (3:0)

Hostinec U Lípy - Umbro Jihlava 2:5